Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Centrum Medyczne Luxmed to prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Zapewniamy szybką i profesjonalną pomoc medyczną, gwarantujemy kompleksowe leczenie pacjentom indywidualnym oraz świadczymy usługi dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że "lepiej zapobiegać, niż leczyć".

Nasi lekarze specjaliści: ginekolog, stomatolog, dermatolog, kardiolog, laryngolog, okulista, neurolog, onkolog, psycholog, gastrolog, chirurg, alergolog, i inni...

Zobacz pełną ofertę Luxmed na naszej stronie internetowej.

Nasze placówki w Lublinie:
- ul. Radziwiłłowska 5 20-080 Lublin
- ul. Królewska 11, 20-109 Lublin
- ul. Zwycięska 6A (Galeria ZONE obok Tesco)

Reklamy

Szczegóły strony luxmedlublin.pl:

Podlinkuj stronę luxmedlublin.pl:

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 675

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Terapii Promitis - psychiatra Warszawa »

  :: adres: centrum-terapii.pl :: dodano: 12 06 2010 14:06:30

  Zapraszamy do Centrum Terapii Promitis. Centrum to psychologowie i psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem, to obsługa z ludzką twarzą oraz znakomite warunki do terapii i niskie ceny. Naszą specjalnością jest terapia i diagnoza Autyzmu oraz Zespołu ... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Implanty Gdynia »

  :: adres: www.klinikastomatologiczna.com.pl :: dodano: 18 07 2010 02:07:15

  Gdyński oddział K2 Dental zaprasza do siebie. W dzisiejszych czasach dbałość o nasz wizerunek, jest to sprawa na tyle ważna, że przeważnie idzie dbałość również w parze z zdrowiem. Dlatego wielu pacjentów wybiera usługi stomatologiczne, jak wybielani... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Legalna praca w Niemczech w branży medycznej »

  :: adres: www.promedica24.pl :: dodano: 08 07 2010 13:07:55

  Firma Promedica24 oferuje pracę w sektorze medycznym w Polsce, Niemczech, Anglii i wielu innych krajach europejskich. Dlatego pilnie poszukujemy lekarzy o różnych specjalizacjach, doświadczonych pielęgniarek oraz osob do pomocy przy opiece nad osobam... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Lasik - astygmatyzm leczenie - korekta wzroku | MAVIT »

  :: adres: www.femtolasik.pl :: dodano: 25 08 2010 12:08:45

  Centrum medyczne MAVIT to nowoczesna klinika okulistyczna. Dysponujemy laserem excimerowym najnowszej generacji - MEL-80 firmy Carl Zeiss Meditec. Te przyrządy cechują się ogromną precyzją oraz dużą stabilnością pracy, dlatego wyniki naszych zabiegów... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Psycholog dziecięcy Wrocław »

  :: adres: www.css-centrum.pl :: dodano: 03 09 2010 10:09:07

  CONTRA SPEM SPERO CENTRUM TERAPII to zespół specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie terapii dziecięcych. To miejsce powstałe specjalnie dla dzieci i z myślą o dzieciach, którym zapewniamy kompleksową pomoc z zakresu: logopedii, psychologi, pedag... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Informator medyczny »

  :: adres: www.medinfo24.pl :: dodano: 10 09 2010 16:09:03

  Informator medyczny - pomożemy odnaleźć Ci specjalistyczny szpital, klinikę, przychodnię, gabinet prywatny. Dane teleadresowe, opis, oferty. Serwis posiada zaawansowane panele administracyjne dla klientów, nowoczesny newsroom i ciekawy design. W serw... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Narzędzia endoskopowe »

  :: adres: www.endoartex.com :: dodano: 04 07 2011 12:07:49

  Nasza firma Endoartex działa już na rynku od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą i naprawą endoskopów. Oferujemy najwyższej jakości narzędzia endoskopowe, endoskopy giętkie, endoskopy sztywne, a także kompleksowe usługi obejmujące serwis endoskopów. O... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Leczenie uzależnień »

  :: adres: www.mandalawroc.pl :: dodano: 16 01 2012 08:01:00

  Prezentujemy stronę www Lecznicy Mandala – lecznica ta prosperuje prywatnie na terenie Wrocławia i Mirkowa. Obręb pracy poradni Mandala obejmuje namacalnie wspomaganie pacjentów trudzących się walką z nałogami, niemniej zechcieliśmy pokierować wyraźn... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Centrum Medyczne Angelius »

  :: adres: angelius.pl :: dodano: 11 06 2012 00:06:39

  Centrum Medyczne Angelius Szpital oferuje pełną, profesjonalną opiekę. O zdrowie naszych Pacjentów dba szeroka rzesza najlepszych specjalistów ze wszystkich najważniejszych dziedzin medycyny. Precyzyjny dobór kadry medycznej, nowoczesne urządzenia me... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Ortopeda Katowice - Klinika »

  :: adres: klinika-mazan.pl :: dodano: 29 01 2013 23:01:16

  Jesteśmy nowoczesną, prywatną placówką medyczną, która została zbudowana z myślą o komforcie, zdrowiu i satysfakcji naszych pacjentów. W odróżnieniu od publicznych placówek mamy możliwość szybkiego działania a tym samym uzyskiwania doskonałych efektó... :: szczegóły wpisu w pigułce »

Polecamy:

Zareklamuj się TUTAJ!

Statystyki katalogu:

Kochany paseczek:

Top kategorii:

Płatności w serwisie obsługiwane przez DotPay