Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Centrum Medyczne Luxmed to prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Zapewniamy szybką i profesjonalną pomoc medyczną, gwarantujemy kompleksowe leczenie pacjentom indywidualnym oraz świadczymy usługi dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że "lepiej zapobiegać, niż leczyć".

Nasi lekarze specjaliści: ginekolog, stomatolog, dermatolog, kardiolog, laryngolog, okulista, neurolog, onkolog, psycholog, gastrolog, chirurg, alergolog, i inni...

Zobacz pełną ofertę Luxmed na naszej stronie internetowej.

Nasze placówki w Lublinie:
- ul. Radziwiłłowska 5 20-080 Lublin
- ul. Królewska 11, 20-109 Lublin
- ul. Zwycięska 6A (Galeria ZONE obok Tesco)

Reklamy

Szczegóły strony luxmedlublin.pl:

Podlinkuj stronę luxmedlublin.pl:

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 675

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implanty Gdynia »

  :: adres: www.klinikastomatologiczna.com.pl :: dodano: 18 07 2010 02:07:15

  Gdyński oddział K2 Dental zaprasza do siebie. W dzisiejszych czasach dbałość o nasz wizerunek, jest to sprawa na tyle ważna, że przeważnie idzie dbałość również w parze z zdrowiem. Dlatego wielu pacjentów wybiera usługi stomatologiczne, jak wybielani... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. »

  :: adres: www.etermed.pl :: dodano: 03 08 2010 19:08:16

  Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej dla osób ubezpieczonych w NFZ, w ramach abonamentów medycznych dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, PA... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Gabinety lekarskie »

  :: adres: www.medinf.pl :: dodano: 11 08 2010 20:08:14

  Potrzebujesz poznać kontakt do lekarza, adres kliniki czy godziny przyjęć? Zapraszamy do odwiedzenia internetowego katalogu medycznego MedInf Nasz katalog to bogate źródło kontaktów do gabinetów lekarskich, aptek czy klinik. Placówki medyczne również... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Informator medyczny »

  :: adres: www.medinfo24.pl :: dodano: 10 09 2010 16:09:03

  Informator medyczny - pomożemy odnaleźć Ci specjalistyczny szpital, klinikę, przychodnię, gabinet prywatny. Dane teleadresowe, opis, oferty. Serwis posiada zaawansowane panele administracyjne dla klientów, nowoczesny newsroom i ciekawy design. W serw... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Szpital kraków »

  :: adres: www.swrafal.pl :: dodano: 14 02 2011 12:02:53

  Krakowski Szpital Św. Rafała to profesjonalny personel, najlepsze standardy a także najnowsze technologie medyczne. Każdego dnia w przyjaznych i pewnych warunkach toczyć się walka o zdrowie i życie pacjentów. Szpital św. Rafała jest jedną z najnowocz... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Narzędzia endoskopowe »

  :: adres: www.endoartex.com :: dodano: 04 07 2011 12:07:49

  Nasza firma Endoartex działa już na rynku od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą i naprawą endoskopów. Oferujemy najwyższej jakości narzędzia endoskopowe, endoskopy giętkie, endoskopy sztywne, a także kompleksowe usługi obejmujące serwis endoskopów. O... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Leczenie uzależnień »

  :: adres: www.mandalawroc.pl :: dodano: 16 01 2012 08:01:00

  Prezentujemy stronę www Lecznicy Mandala – lecznica ta prosperuje prywatnie na terenie Wrocławia i Mirkowa. Obręb pracy poradni Mandala obejmuje namacalnie wspomaganie pacjentów trudzących się walką z nałogami, niemniej zechcieliśmy pokierować wyraźn... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Leczenie depresji »

  :: adres: www.wolmed.pl :: dodano: 03 04 2012 12:04:01

  Nasza klinika została wzniesiona wśród lasów, aby w ciszy pomagać pacjentom odzyskać utraconą równowagę. Pomagamy między innymi osobom chorym na nerwicę, otępienie a także osobom starszym. W naszym ośrodku prowadzone jest między innymi leczenie uzale... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Okulista Poznań »

  :: adres: www.centrumswjerzy.pl :: dodano: 15 03 2013 11:03:03

  Centrum św. Jerzy w Poznaniu specjalizuje się w leczeniu chorób oczu i okulistyką. W naszym centrum medycznym zatrudnieni są najlepsi optyce w kraju. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób oczu zarówno u dzieci jak i dorosłych. Są ... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • SOFIMED KRAKÓW »

  :: adres: www.sofimed.pl :: dodano: 18 03 2014 08:03:05

  Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszystkich starań, aby oferowane przez nas usługi medyczne stały na najwyższym poziomie. Sofimed to dynamicznie rozwijająca się prywatna jednostka medyczna. Angażujemy bardzo doświadczonych lekarzy ekspertów: onkol... :: szczegóły wpisu w pigułce »

Polecamy:

Zareklamuj się TUTAJ!

Statystyki katalogu:

Kochany paseczek:

Top kategorii:

Płatności w serwisie obsługiwane przez DotPay