Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Centrum Medyczne Luxmed to prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Zapewniamy szybką i profesjonalną pomoc medyczną, gwarantujemy kompleksowe leczenie pacjentom indywidualnym oraz świadczymy usługi dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że "lepiej zapobiegać, niż leczyć".

Nasi lekarze specjaliści: ginekolog, stomatolog, dermatolog, kardiolog, laryngolog, okulista, neurolog, onkolog, psycholog, gastrolog, chirurg, alergolog, i inni...

Zobacz pełną ofertę Luxmed na naszej stronie internetowej.

Nasze placówki w Lublinie:
- ul. Radziwiłłowska 5 20-080 Lublin
- ul. Królewska 11, 20-109 Lublin
- ul. Zwycięska 6A (Galeria ZONE obok Tesco)

Reklamy

Szczegóły strony luxmedlublin.pl:

Podlinkuj stronę luxmedlublin.pl:

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 675

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Legalna praca w Niemczech w branży medycznej »

  :: adres: www.promedica24.pl :: dodano: 08 07 2010 13:07:55

  Firma Promedica24 oferuje pracę w sektorze medycznym w Polsce, Niemczech, Anglii i wielu innych krajach europejskich. Dlatego pilnie poszukujemy lekarzy o różnych specjalizacjach, doświadczonych pielęgniarek oraz osob do pomocy przy opiece nad osobam... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Lasik - astygmatyzm leczenie - korekta wzroku | MAVIT »

  :: adres: www.femtolasik.pl :: dodano: 25 08 2010 12:08:45

  Centrum medyczne MAVIT to nowoczesna klinika okulistyczna. Dysponujemy laserem excimerowym najnowszej generacji - MEL-80 firmy Carl Zeiss Meditec. Te przyrządy cechują się ogromną precyzją oraz dużą stabilnością pracy, dlatego wyniki naszych zabiegów... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Informator medyczny »

  :: adres: www.medinfo24.pl :: dodano: 10 09 2010 16:09:03

  Informator medyczny - pomożemy odnaleźć Ci specjalistyczny szpital, klinikę, przychodnię, gabinet prywatny. Dane teleadresowe, opis, oferty. Serwis posiada zaawansowane panele administracyjne dla klientów, nowoczesny newsroom i ciekawy design. W serw... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Leczenie uzależnień »

  :: adres: www.mandalawroc.pl :: dodano: 16 01 2012 08:01:00

  Prezentujemy stronę www Lecznicy Mandala – lecznica ta prosperuje prywatnie na terenie Wrocławia i Mirkowa. Obręb pracy poradni Mandala obejmuje namacalnie wspomaganie pacjentów trudzących się walką z nałogami, niemniej zechcieliśmy pokierować wyraźn... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Leczenie depresji »

  :: adres: www.wolmed.pl :: dodano: 03 04 2012 12:04:01

  Nasza klinika została wzniesiona wśród lasów, aby w ciszy pomagać pacjentom odzyskać utraconą równowagę. Pomagamy między innymi osobom chorym na nerwicę, otępienie a także osobom starszym. W naszym ośrodku prowadzone jest między innymi leczenie uzale... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • In vitro »

  :: adres: klinikanieplodnosci.pl :: dodano: 11 06 2012 04:06:32

  Klinika Leczenia Niepłodności Angelius Provita jest z Państwem od 2004 roku, spełniając marzenia o szczęśliwym rodzicielstwie. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących klinik leczenia niepłodności w Polsce. W 2009 roku jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy met... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • USG 4D »

  :: adres: badaniaprenatalne.com.pl :: dodano: 14 08 2012 07:08:23

  Najważniejszym badaniem w okresie ciąży jest badanie prenatalne to dzięki niemu przyszli rodzice mogą się dowiedzieć czy ich dziecko rozwija się prawidłowo. W ramach specjalistycznej diagnostyki prenatalnej zapewniamy badania prenatalne w ramach bezp... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Ortopeda Katowice - Klinika »

  :: adres: klinika-mazan.pl :: dodano: 29 01 2013 23:01:16

  Jesteśmy nowoczesną, prywatną placówką medyczną, która została zbudowana z myślą o komforcie, zdrowiu i satysfakcji naszych pacjentów. W odróżnieniu od publicznych placówek mamy możliwość szybkiego działania a tym samym uzyskiwania doskonałych efektó... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Okulista Poznań »

  :: adres: www.centrumswjerzy.pl :: dodano: 15 03 2013 11:03:03

  Centrum św. Jerzy w Poznaniu specjalizuje się w leczeniu chorób oczu i okulistyką. W naszym centrum medycznym zatrudnieni są najlepsi optyce w kraju. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób oczu zarówno u dzieci jak i dorosłych. Są ... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • SOFIMED KRAKÓW »

  :: adres: www.sofimed.pl :: dodano: 18 03 2014 08:03:05

  Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszystkich starań, aby oferowane przez nas usługi medyczne stały na najwyższym poziomie. Sofimed to dynamicznie rozwijająca się prywatna jednostka medyczna. Angażujemy bardzo doświadczonych lekarzy ekspertów: onkol... :: szczegóły wpisu w pigułce »

Polecamy:

Zareklamuj się TUTAJ!

Statystyki katalogu:

Kochany paseczek:

Top kategorii:

Płatności w serwisie obsługiwane przez DotPay