Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Centrum Medyczne Luxmed to prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Zapewniamy szybką i profesjonalną pomoc medyczną, gwarantujemy kompleksowe leczenie pacjentom indywidualnym oraz świadczymy usługi dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że "lepiej zapobiegać, niż leczyć".

Nasi lekarze specjaliści: ginekolog, stomatolog, dermatolog, kardiolog, laryngolog, okulista, neurolog, onkolog, psycholog, gastrolog, chirurg, alergolog, i inni...

Zobacz pełną ofertę Luxmed na naszej stronie internetowej.

Nasze placówki w Lublinie:
- ul. Radziwiłłowska 5 20-080 Lublin
- ul. Królewska 11, 20-109 Lublin
- ul. Zwycięska 6A (Galeria ZONE obok Tesco)

Reklamy

Szczegóły strony luxmedlublin.pl:

Podlinkuj stronę luxmedlublin.pl:

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Lekarze specjaliści - CM Luxmed Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 675

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NZOZ Perfectus - okulistyka »

  :: adres: www.perfectuszdrowie.pl :: dodano: 26 01 2010 11:01:15

  Placówka NZOZ Perfectus wykonuje zabiegi operacyjne w kierunku ortopedii i okulistyki. W zakresie ortopedii specjalizujemy się w: operacjach artroskopowych stawu kolanowego, rekonstrukcjach więzadła krzyżowego przedniego, leczeniu deformacji stopy, w... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. »

  :: adres: www.etermed.pl :: dodano: 03 08 2010 19:08:16

  Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej dla osób ubezpieczonych w NFZ, w ramach abonamentów medycznych dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, PA... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Informator medyczny »

  :: adres: www.medinfo24.pl :: dodano: 10 09 2010 16:09:03

  Informator medyczny - pomożemy odnaleźć Ci specjalistyczny szpital, klinikę, przychodnię, gabinet prywatny. Dane teleadresowe, opis, oferty. Serwis posiada zaawansowane panele administracyjne dla klientów, nowoczesny newsroom i ciekawy design. W serw... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Szpital kraków »

  :: adres: www.swrafal.pl :: dodano: 14 02 2011 12:02:53

  Krakowski Szpital Św. Rafała to profesjonalny personel, najlepsze standardy a także najnowsze technologie medyczne. Każdego dnia w przyjaznych i pewnych warunkach toczyć się walka o zdrowie i życie pacjentów. Szpital św. Rafała jest jedną z najnowocz... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Narzędzia endoskopowe »

  :: adres: www.endoartex.com :: dodano: 04 07 2011 12:07:49

  Nasza firma Endoartex działa już na rynku od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą i naprawą endoskopów. Oferujemy najwyższej jakości narzędzia endoskopowe, endoskopy giętkie, endoskopy sztywne, a także kompleksowe usługi obejmujące serwis endoskopów. O... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Leczenie uzależnień »

  :: adres: www.mandalawroc.pl :: dodano: 16 01 2012 08:01:00

  Prezentujemy stronę www Lecznicy Mandala – lecznica ta prosperuje prywatnie na terenie Wrocławia i Mirkowa. Obręb pracy poradni Mandala obejmuje namacalnie wspomaganie pacjentów trudzących się walką z nałogami, niemniej zechcieliśmy pokierować wyraźn... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • In vitro »

  :: adres: klinikanieplodnosci.pl :: dodano: 11 06 2012 04:06:32

  Klinika Leczenia Niepłodności Angelius Provita jest z Państwem od 2004 roku, spełniając marzenia o szczęśliwym rodzicielstwie. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących klinik leczenia niepłodności w Polsce. W 2009 roku jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy met... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Centrum Medyczne Angelius »

  :: adres: angelius.pl :: dodano: 11 06 2012 00:06:39

  Centrum Medyczne Angelius Szpital oferuje pełną, profesjonalną opiekę. O zdrowie naszych Pacjentów dba szeroka rzesza najlepszych specjalistów ze wszystkich najważniejszych dziedzin medycyny. Precyzyjny dobór kadry medycznej, nowoczesne urządzenia me... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Ortopeda Katowice - Klinika »

  :: adres: klinika-mazan.pl :: dodano: 29 01 2013 23:01:16

  Jesteśmy nowoczesną, prywatną placówką medyczną, która została zbudowana z myślą o komforcie, zdrowiu i satysfakcji naszych pacjentów. W odróżnieniu od publicznych placówek mamy możliwość szybkiego działania a tym samym uzyskiwania doskonałych efektó... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • SOFIMED KRAKÓW »

  :: adres: www.sofimed.pl :: dodano: 18 03 2014 08:03:05

  Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszystkich starań, aby oferowane przez nas usługi medyczne stały na najwyższym poziomie. Sofimed to dynamicznie rozwijająca się prywatna jednostka medyczna. Angażujemy bardzo doświadczonych lekarzy ekspertów: onkol... :: szczegóły wpisu w pigułce »

Polecamy:

Zareklamuj się TUTAJ!

Statystyki katalogu:

Kochany paseczek:

Top kategorii:

Płatności w serwisie obsługiwane przez DotPay