Spółdzielnie Socjalne

Spółdzielnie Socjalne

Projekt unijny POKL Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne realizowany przez Spółdzielnię Socjalną WwwPromotion - katalog branżowy spółdzielni socjalnych. Celem projektu jest wsparcie i wzmocnienie spółdzielni socjalnych, a w konsekwencji, zwiększenie konkurencyjności oferowanych usług i produktów przez dolnośląskie spółdzielnie socjalne.
W myśl zapisów statutowych celem Spółdzielni jest zawodowa reintegracja jej członków oraz przywrócenie ich na rynek pracy, poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków - bezrobotnych i poszukujących pracy osób niepełnosprawnych.

Reklamy

Szczegóły strony www.dss.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dss.org.pl:

Spółdzielnie Socjalne

Spółdzielnie Socjalne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca Olsztyn »

  :: adres: www.pracaolsztyn.org :: dodano: 12 01 2010 07:01:05

  Zapraszamy przesiębiorców oraz poszukujących pracy, zwiększ swoje szanse na wyszukanie dobrze płatnej pracy. W Olsztynie poszukuje się także fachowców z dziedziny tak popularnej teraz marketingu. Szukasz pracy, sprawdź u nas, kilkadziesiąt tysięcy of... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Praca we Wrocławiu »

  :: adres: www.pracawewroclawiu.org :: dodano: 05 03 2010 18:03:38

  Bieżące oferty pracy we Wrocławiu dla specjalistów takich jak Technik elektronik czy Technik pożarnictwa, ułatwimy znalezienie pracy proponując portal dla wymagających. Jeżeli zaledwie przybyłeś do Wrocławia i szukasz roboty warto wejść na serwis, kt... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Oferty pracy Poznań »

  :: adres: www.wpoznaniu.biz :: dodano: 15 07 2010 18:07:01

  Jeśli poszukujesz ogłoszeń kupna z okolic Poznania to możesz skorzystać z naszego portalu. Znajdują się tu prywatne oferty z tegoż regionu. Umieszczanie własnych ofert, w wersji podstawowej, jest bezpłatne. Wpis można wyróżnić za pomocą opłaty SMS. W... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Praca w MetroPraca.pl »

  :: adres: www.metropraca.pl :: dodano: 23 10 2010 11:10:59

  Strona o przeznaczeniu informacyjnym i anonsowym. Na witrynie każdy zainteresowany może znaleźć mnóstwo interesujących tekstów na temat pracy w naszym kraju. Oprócz tego można sprawdzić aktualne oferty dotyczące pracy. Oferty mogą umieszczać zarówno ... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Ostrów Wielkopolski ogłoszenia praca firmy »

  :: adres: www.ostrowwlkp.info :: dodano: 07 01 2011 22:01:18

  Ostrowwlkp.info to portal regionu południowej wielkopolski przygotowany specjalnie dla mieszkańców, turystów i przedsiębiorców Ostrowa Wielkopolskiego oraz okolicznych miast takich jak Kalisz, Pleszew, Ostrzeszów, Krotoszyn. Na portalu znajdują się l... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Niemcy praca »

  :: adres: pracaw-niemczech.pl :: dodano: 06 12 2011 14:12:06

  Nasz portal to baza wiedzy na tematy związane ze znalezeniem pracy w Niemczech. Szczegółowe informacje o kraju (historia i geografia). Przeczytasz u nas m.in. kwestie urlopu według niemieckiego prawa pracy, system ubezpieczeń społecznych w Niemczech,... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Oriflame - Świat naturalnych kosmetyków »

  :: adres: www.ori-konsultant.pl :: dodano: 17 01 2012 23:01:32

  Szwedzka firma kosmetyczna Oriflame od ponad 40 lat zajmuje się sprzedażą naturalnych szwedzkich kosmetyków poprzez sieć swoich Konsultantów, dając im możliwość rozwoju oraz budowania kariery bez ponoszenia inwestycji. Oriflame Oriflame weszło na pol... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Ogłoszenia Katowice »

  :: adres: okatowice.pl :: dodano: 27 08 2012 01:08:55

  Portal ogłoszeń lokalnych o nazwie okatowice.pl jest stworzony dla mieszkańców miasta Katowice, którzy chcą dostać dobrą pracę, sprzedać niepotrzebne rzeczy czy zareklamować swoją firmę. Dlaczego opłaca się dodawać oferty właśnie na tym wortalu? Głów... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Rekrutacja i selekcja »

  :: adres: bigram.pl :: dodano: 10 01 2013 20:01:42

  Doradztwo personalne - rekrutacja i selekcja pracowników. Zakres realizowanych usług to: outplacement,direct search,executive search,development centre,assessment centre,rekrutacja i selekcja,systemy wynagradzania,narzędzia oceny pracowników. Od 18 l... :: szczegóły wpisu w pigułce »

 • Rozliczenie podatku z Holandii »

  :: adres: zwrot-podatku-holandia.tk :: dodano: 22 03 2013 13:03:13

  Aby rozliczyć podatek z Holandii skorzystaj z usług naszego partnera - specjalisty w rozliczaniu podatków zagranicznych. Na naszej stronie znajdziesz link do firmy rozliczającej podatki z Holandii i otrzymasz rabat. Niezbednym dokumentem do otrzyma... :: szczegóły wpisu w pigułce »

Polecamy:

Zareklamuj się TUTAJ!

Statystyki katalogu:

Kochany paseczek:

Top kategorii:

Płatności w serwisie obsługiwane przez DotPay